
AQUADELICIA IX E

Základná charakteristika
Wellness vaňa riadená elektronicky pomocou elektronických tlačidiel umiestnených na paneli vane v dosahu obsluhujúceho personálu určená pre hydromasážne procedúry s použitím hydromasážnych a vzduchových trysiek

Základné vybavenie
1 hydromasážna zóna(4 hydromasážne midi trysky/30 hydromasážnych mikro trysiek)
so smerovo nastaviteľnými tryskami pracujúcimi v kontinuálnom a pulznom masážnom režime s plynulou reguláciou privzdušňovania a mechanickým preplachom hydromasážneho systému
204 vzduchových otvorov/12 vzduchových trysiek pracujúcich v kontinuálnom masážnom režime s manuálnym plynulým ovládaním intenzity perličkovej masáže a automatickým sušením masážneho systému, nastavený 20 min. čas procedúry, vybavená dvojfunkčným digitálnym
teplomerom napúšťanej vody a vody vo vani, systémom zmiešavania teploty vody počas napúšťania a oplachu sprchou, oplachovou sprchou so studenou a teplou vodou, centrálnym STOP spínačom, nafukovacím podhlavníkom, vyrobená z akrylátu s antibakteriálnymi prísadami, bez dvojstupňových schodíkov
Doplniteľné vybavenie
- Elektronický časovač procedúry (1-20 min.)
- Elektronický časovač procedúry (1-30 min.)
- Colour light therapy Koller S30 - point shape with STOP function
- Colour light therapy Koller D90 - ring shape with STOP function
- TurboJET jet /only for bath tub without massage hose/
- Ovládač ventila z nerezovej ocele /cena za 1 kus/
- Dvojpolohová opierka nôh z nehrdzavejúcej ocele /VYY0604/
- Farba bočných panelov vane voliteľná zo 720 farieb
- Nerezové hydromasážne trysky Medexim (4 midi trysiek, 30 mikro trysiek)
- Nerezové vzduchové trysky Medexim (70 vzduchových otvorov/14 vzduchových trysiek
- Ovládací ventil prídavnej alebo saturovanej vody
- Aromaterapia
- Ozonoterapia
- UV dezinfekcia
- Alarm
- Elektromagnetický zmäkčovač vody
- Podsvietenie bočných panelov vane teplou bielou farbou
- RGB podsvietenie bočných panelov vane s diaľkovým ovládaním
- Akustická indikácia dosiahnutia optimálnej úrovne vody počas napúšťania
- Jednostupňový schodík Wellness /ZZY0515/
- Dvojstupňový schodík Wellness /ZZY0722/
- Madlo k dvojstupňovým schodíkom vyrobené z nehrdzavejúcej ocele /ZZY0816/
- Magic masážny systém s efektom šampan-kombinácia vodnej a perličkovej masáže v jednej tryske
- (14 plastových trysiek s 238 otvormi pozostávajúcimi zo 126 vodných a 112 vzduchových otvorov)
- Magic masážny systém s efektom šampan - 14 trysiek z nerezovej ocele (238/126/112)
- Procedúru riadiace membránové tlačítka v dosahu klienta na bočnej stene vane/bez tlačítok na pulte/
- Fóliová klávesnica na vertikálnom stojane
- Pomocou rýchlospojky odnímateľná hadica s ručnou masážnou tryskou (bez privzdušňovania) s tlakomerom
- Automatický preplach hydromasážneho systému
- Kapsulová dezinfekcia + 42 kapsúl (iba pre vane s hydromasážou s preplachom)
- Automatické napúšťanie vody
- Termostatická batéria napúšťania /v cene je automatické napúšťanie/
- Ohrev vody vo vani 3 kW
- Prídavná perličková masáž SILENT(+50 vzduch. otvorov/10 vzduch. trysiek) bez regulácie
- Prídavná perličková masáž SILENT(+50 vzduch. otvorov/10 vzduch. trysiek z nereze) bez regulácie
- Prídavná perličková masáž SILENT(+50 vzduch. otvorov/10 vzduch. trysiek) s elektronickou reguláciou
- Prídavná perličková masáž SILENT(+50 vzduch. otvorov/10 vzduch. trysiek z nereze) s elektronickou reguláciou

| Parameter | Hodnota |
|---|---|
| Maximálny objem vane | 385 l |
| Užitočný objem vane | 305 l |
| Napätie | 230 V / 50 Hz / 1~ |
| Výkon | 1,9 kW |
| Príkon | 9,7 A |
| Prívod teplej a studenej vody | 2 × 1" |
| Čas napúšťania (pri maximálne otvorených ventiloch a tlaku 300 kPa) | 5 min |
| Čas vypúšťania (maximálny objem vane) | 4 min |
| Zmiešavací ventil | 1" |
| Ventil teplej a studenej vody | 1" |
| Maximálny povolený tlak napúšťanej vody (studená, teplá, minerálna) | 0,7 MPa |
| Minimálny povolený tlak napúšťanej vody (studená, teplá, minerálna) | 0,3 MPa |
| Maximálna teplota napúšťanej vody (studená, teplá, minerálna) | 60 °C |
| Tlak vody v ručnej masážnej tryske (priemer trysky 9 mm) | 0,05–0,4 MPa ± 10% |
| Váha | 212 kg |
| Rozmery – d × š × v | 2150 × 980 × 975–995 mm |
| Rozmery – d × š × v (okraj vane v mieste nastupovania) | 2150 × 980 × 865–895 mm |
| Maximálna výška vane (najvyšší bod / ventily) | 995 mm |
| Výškovo nastaviteľné nohy vane | áno |
| Ochrana čerpadla pred suchým chodom | áno |
| Ergonomické oporné madlá uľahčujúce vstup do vane | áno |
| Ochrana proti prelivu vody z vane | áno |














