
AQUADELICIA Mini

Základná charakteristika
Balneologická vaňa určená pre procedúry aplikované s použitím termálnej, minerálnej a prímesovej vody.

Základné vybavenie
Systém zmiešavania teploty vody počas napúšťania a oplachu sprchou, analógovým teplomerom napúšťanej vody, ventilom prídavnej, alebo saturovanej vody, oplachovou sprchou so studenou a teplou vodou, odnímateľným podhlavníkom Medexim, vyrobená z akrylátu s antibakteriálnymi prísadami
Doplniteľné vybavenie
- Aquadelicia MINI s korpusom vane Aquadelicia IX /AQUADELICIA IX iba v bielej farbe/
- Aquadelicia MINI určená pre bahenné procedúry /všetky komponenty z nerezovej ocele/
- Rýchlospojka a ovládací ventil externého pripojenia stlačeného vzduchu
- (nevyhnutnosť kompresora, alebo centrálneho zdroja stlačeného vzduchu)
- Nerezový vtok
- Ovládač ventila z nerezovej ocele /cena za 1 kus/
- Voliteľná farba korpusu vane: modrá, tyrkysová, zelená, hrášková zelená
- Farba bočných panelov vane voliteľná zo 720 farieb
- Jednostupňový schodík /ZZY0515/
- Dvojstupňový schodík /ZZY0722/
- Madlo k dvojstupňovým schodíkom vyrobené z nerezovej ocele
- Dvojpolohová opierka nôh z nehrdzavejúcej ocele /VYY0604/

| Parameter | Hodnota |
|---|---|
| Maximálny objem vane | 270 l |
| Užitočný objem vane | 200 l |
| Prívod teplej a studenej vody | 2 × 1" |
| Čas napúšťania (pri tlaku 300 kPa, max. otvorené ventily) | 4 min |
| Čas vypúšťania (maximálny objem) | 3 min |
| Zmiešavací ventil | 1" |
| Ventil teplej a studenej vody | 1" |
| Vstavaný prívod prídavnej alebo nasýtenej vody | 1" |
| Maximálny povolený tlak napúšťanej vody (studená, teplá, minerálna) | 0,7 MPa |
| Minimálny povolený tlak napúšťanej vody (studená, teplá, minerálna) | 0,3 MPa |
| Maximálna teplota napúšťanej vody | 60 °C |
| Váha | 119 kg |
| Rozmery – d × š × v | 2185 × 800 × 885–905 mm |
| Rozmery v mieste nástupu – d × š × v | 2185 × 800 × 780–800 mm |
| Maximálna výška vane (vrátane ventilov) | 905 mm |
| Ochrana proti prelivu vody | áno |
| Výškovo nastaviteľné nohy vane | áno |
| Ergonomické oporné madlá uľahčujúce vstup do vane | áno |














