
Aquapedis IIAH

Základná charakteristika
4 komorová končatinová vaňa riadená elektronicky pomocou fóliovej klávesnice na vertikálnom stojane určená pre vodoliečebné masážne procedúry s použitím hydromasážnych a vzduchových trysiek
Základné vybavenie
1 hydromasážna zóna (16 hydromasážnych mikrotrysiek) z nerezovej oceli pracujúca v kontinuálnom a pulznom masážnom režime s plynulou manuálnou reguláciou privzdušňovania a mechanickým preplachom hydromasážneho systému
3 perličkové masážne zóny (40 vzduchových otvorov/8 vzduchových trysiek) z nerezovej ocele pracujúcich v kontinuálnom masážnom režime s automatickým sušením masážneho systému vo vaničke pre nohy
2x12 vŕtaných vzduchových trysiek vo vaničkách pre ruky pracujúcich v kontinuálnom masážnom režime a automatickým sušením masážneho systému, nezávislé manuálne riadenie vrchnej a spodnej perličkovej masážnej zóny, systémom zmiešavania teploty vody počas napúšťania a oplachu sprchou, oplachovou STOP sprchou so studenou a teplou vodou, digitálny časovač procedúr 1-30 min., dvojfunkčný digitálny teplomer napúšťanej vody a vody vo vani, materiál vane biely laminát

Doplniteľné vybavenie
- Kolísavý(sínusoidný) režim hydromasáže a elektronické riadenie intenzity hydromasáže +/- v kontinuálnom režime
- Elektronické riadenie intenzity perličkovej masáže +/ -
- Nezávíslé manuálne riadenie intenzity perličkovej masáže vo vaničkách pre ruky/obe naraz/ a pre nohy
- STOP sprcha pre napúšťanie prísadovej minerálnej vody do vrchných vaničiek
- Elektronický preplach hydromasážneho systému
- Vtok a ovládací ventil prísadovej minerálnej, alebo saturovanej vody
- Nerezový vtok
- Ovládač ventila z nerezovej ocele /cena za 1 kus/
- Farba korpusa vane voliteľná zo 720 farieb
- Farba bočných panelov vane voliteľná zo 720 farieb
- Alarm
- Elektromagnetický zmäkčovač vody
- Ozonoterapia /len pre spodné vaničky/
- Stolička Z 364 s nastaviteľnou výškou sedáka
- Kruh pre nohy na stoličku Z 364

| Parameter | Hodnota |
|---|---|
| Maximálny objem vaničky pre ruky | 17 l |
| Užitočný objem vaničky pre ruky | 12 l |
| Maximálny objem oboch vaničiek pre ruky | 34 l |
| Užitočný objem oboch vaničiek pre ruky | 24 l |
| Maximálny objem vaničky pre nohy | 74 l |
| Užitočný objem vaničky pre nohy | 46 l |
| Napätie | 230 V / 50 Hz / 1~ |
| Výkon | 1,1 kW |
| Príkon (prúd) | 6 A |
| Prívod teplej a studenej vody | 2 × 1" |
| Čas napúšťania (pri tlaku 300 kPa, max. otvorené ventily) | 2,5 min |
| Čas vypúšťania (maximálny objem) | 2 min |
| Zmiešavací ventil | 3/4" |
| Ventil teplej a studenej vody | 3/4" |
| Maximálny povolený tlak napúšťanej vody (studená, teplá, minerálna) | 0,7 MPa |
| Minimálny povolený tlak napúšťanej vody (studená, teplá, minerálna) | 0,3 MPa |
| Maximálna teplota napúšťanej vody | 60 °C |
| Váha | 96 kg |
| Rozmery – d × š × v | 950 × 1300 × 980–1000 mm |
| Výškovo nastaviteľné nohy vane | áno (4) |
| Ochrana proti prelivu vody | áno |
