
Aquapedis II MUD

Základná charakteristika
4 komorová končatinová vaňa určená k bahenným procedúram
Základné vybavenie
Príprava pre vákuové odsávanie riedeného bahna vybavená vtokom pre minerálnu vodu do spodných komôr vane,
systém zmiešavania teploty vody počas napúšťania a oplachu sprchou, oplachová STOP sprcha so studenou a teplou vodou, STOP sprcha na plnenie horných vaničiek minerálnou vodou, analógový teplomer vody vo vani, bez napĺňania bahnom, výber farby vane zo 720 farieb, materiál laminát, vtok a ovládače ventilov z nehrdzavejúcej ocele

Doplniteľné vybavenie
- Farba bočných panelov vane voliteľná zo 720 farieb
- Voliteľná farba korpusa vane
- Stolička Z 364 s nastaviteľnou výškou sedáka
- Kruh pre nohy na stoličku Z 364

| Parameter | Hodnota |
|---|---|
| Maximálny objem vaničky pre ruky | 17 l |
| Užitočný objem vaničky pre ruky | 12 l |
| Maximálny objem oboch vaničiek pre ruky | 34 l |
| Užitočný objem oboch vaničiek pre ruky | 24 l |
| Maximálny objem vaničky pre nohy | 74 l |
| Užitočný objem vaničky pre nohy | 46 l |
| Zmiešavací ventil | 3/4" |
| Ventil teplej a studenej vody | 3/4" |
| Maximálny povolený tlak napúšťanej vody (studená, teplá, minerálna) | 0,7 MPa |
| Minimálny povolený tlak napúšťanej vody (studená, teplá, minerálna) | 0,3 MPa |
| Maximálna teplota napúšťanej vody | 60 °C |
| Váha | 75 kg |
| Rozmery – d × š × v | 950 × 1300 × 980–1000 mm |
| Výškovo nastaviteľné nohy vane | áno (4) |
