
AQUADELICIA I

Základná charakteristika
Ergonomicky tvarovaná balneologická vaňa určená k prijímaniu vodoliečebnej terapie pomocou naturálnych, termálnych, minerálnych a prímesových procedúr

Základné vybavenie
Systém zmiešavania teploty vody do napúšťania a hygienického čistenia
Analógový teplomer napúšťanej vody
Vstavaný prívod prídavnej alebo nasýtenej vody
Čistiaca sprcha s prívodom teplej a studenej vody
Anatomicky formovaná opora chrbta, hlavy, lakťov a nožnej časti s trojstupňovou opierkou nôh
Korpus vane vyrobený z antibakteriálneho akrylátu
Dvojstupňové schodíky
Nafukovací podhlavník
Odnímateľný podhlavník Medexim
Doplniteľné vybavenie
- Rýchlospojka pripojenia externého zdroja stlačeného vzduchu /je potrebný centrálny prívod vzduchu alebo kompresor/
- Vtok z nehrdzavejúcej ocele
- Ovládač ventila z nehrdzavejúcej ocele
- Možnosť výberu farby korpusu vane: modrá, tyrkysová, zelená, hráškovo zelená
- Možnosť výberu farby panelov vane z viac ako 700 farieb
- Dvojstupňové schodíky s madlom
- Dvojpolohová opierka nôh

| Parameter | Hodnota |
|---|---|
| Maximálny objem vane | 460 l |
| Užitočný objem vane | 350 l |
| Prívod teplej a studenej vody | 2 × 1" |
| Čas napúšťania (pri tlaku 300 kPa, max. otvorené ventily) | 6 min |
| Čas vypúšťania (maximálny objem) | 5 min |
| Zmiešavací ventil | 1" |
| Ventil teplej a studenej vody | 1" |
| Vstavaný prívod prídavnej alebo nasýtenej vody | 1" |
| Maximálny povolený tlak napúšťacej vody | 0,7 MPa |
| Minimálny povolený tlak napúšťacej vody | 0,3 MPa |
| Maximálna teplota napúšťacej vody | 60 °C |
| Váha | 133 kg |
| Rozmery – d × š × v | 2465 × 990 × 1030–1050 mm |
| Rozmery v mieste nástupu (d × š × v) | 2465 × 990 × 910–930 mm |
| Maximálna výška vane (vrátane ventilov) | 1050 mm |
| Výškovo nastaviteľné nohy vane | áno |














