
AQUADELICIA VIII

Základná charakteristika
Elektronicky pomocou elektronických tlačidiel riadená hydromasážna vaňa určená pre procedúry aplikované použitím ručnej masážnej trysky na masážnej hadici, 3 zónovou masážou pomocou hydromasážnych trysiek a 4 zónovou masážou pomocou vzduchových trysiek

Základné vybavenie
Ručná masážna tryska na masážnej hadici s plynulou reguláciou tlaku a privzdušňovania v ručnej masážnej tryske, tlakomer
3 nezávisle riadené hydromasážne zóny(10 hydromasážnych midi trysiek/22 mikro trysiek) so smerovo nastaviteľnými tryskami pracujúcimi v kontinuálnom a pulznom masážnom režime s efektom postupnej zónov. masáže v pulznom režime a mechan. preplachom hydromas. systému
4 zóny perličkovej masáže (408 vzduchových otvorov/24 vzduchových trysiek) pracujúce v kontinuálnom masážnom režime s plynulým ovládaním intenzity perličkovej masáže pre každú zónu samostatne, automatické sušenie masážneho systému, nastavený 20 min. čas procedúry, vybavená dvojfunkčným digitálnym teplomerom napúšťanej vody a vody vo vani, systémom zmiešavania teploty vody počas napúšťania a oplachu sprchou, oplachovou sprchou so
studenou a teplou vodou, dvojstupňovými schodíkmi, odnímateľným podhlavníkom Medexim, nafukovacím podhlavníkom, vyrobená z akrylátu s antibakteriálnymi prísadami
Doplniteľné vybavenie
- Chromatoterapia Koller S30 - bodová
- Chromatoterapia Koller D90 - kruhový tvar
- Aromaterapia
- Ozonoterapia
- UV dezinfekcia
- Ohrev vody vo vani 3 kW
- Rýchlospojka odnímateľnej hadice s ručnou masážnou tryskou (bez privzdušňovania)
- Nerezový vtok
- Ovládač ventila z nerezovej ocele /cena za 1 kus/
- Dvojpolohová opierka nôh z nehrdzavejúcej ocele /VYY0604/
- Madlo k dvojstupňovým schodíkom vyrobené z nehrdzavejúcej ocele /ZZY0816/
- Voliteľná farba korpusu vane: modrá, tyrkysová, zelená, hrášková zelená
- Farba bočných panelov vane voliteľná zo 720 farieb
- Alarm
- Elektromagnetický zmäkčovač vody
- 5 zaprogramovaných procedúr /kolísavý režim a elektronické riadenie intenzity +/- nie sú možné/
- TURBO režim hydromasáže
- Automatický preplach hydromasážneho systému
- Kapsulová dezinfekcia + 42 kapsúl (iba pre vane s hydromasážou s preplachom)
- Kolísavý(sínusoidný) režim hydromasáže a
- elektronické riadenie intenzity hydromasáže +/- v kontinuálnom režime
- Elektronický časovač procedúry (1-20 min.)
- Elektronický časovač procedúry (1-30 min.)
- Automatické napúšťanie vody
- Nerezové hydromasážne trysky Medexim (10 midi trysiek, 22 mikro trysiek)
- Nerezové vzduchové trysky Medexim (250 vzduchových otvorov/50 vzduchových trysiek
- Ovládací ventil prídavnej alebo saturovanej vody
- Podsvietenie bočných panelov vane teplou bielou farbou
- Akustická indikácia dosiahnutia optimálnej úrovne vody počas napúšťania

| Parameter | Hodnota |
|---|---|
| Maximálny objem vane | 460 l |
| Užitočný objem vane | 350 l |
| Napätie | 400 V / 50 Hz / 3~ |
| Výkon | 5,2 kW |
| Príkon (prúd) | 29,6 A |
| Prívod teplej a studenej vody | 2 × 1" |
| Čas napúšťania (pri tlaku 300 kPa, max. otvorené ventily) | 6 min |
| Čas vypúšťania (maximálny objem) | 5 min |
| Zmiešavací ventil | 1" |
| Ventil teplej a studenej vody | 1" |
| Maximálny povolený tlak napúšťanej vody (studená, teplá, minerálna) | 0,7 MPa |
| Minimálny povolený tlak napúšťanej vody (studená, teplá, minerálna) | 0,3 MPa |
| Maximálna teplota napúšťanej vody | 60 °C |
| Tlak vody v ručnej masážnej tryske (priemer trysky 9 mm) | 0,05–0,4 MPa (± 10 %) |
| Váha | 239 kg |
| Rozmery – d × š × v | 2465 × 990 × 1030–1050 mm |
| Rozmery v mieste nástupu – d × š × v | 2465 × 990 × 910–930 mm |
| Maximálna výška vane (vrátane ventilov) | 1050 mm |
| Výškovo nastaviteľné nohy vane | áno |
| Ochrana čerpadla pred suchým chodom | áno |
| Ergonomické oporné madlá uľahčujúce vstup do vane | áno |














