
Aquapedis I

Základná charakteristika
Vírivá sedacia vaňa vodoliečebná vaňa s 2 nezávisle spúšťanými zónami pre masáž dolných končatín pomocou hydromasážnych trysiek.
Základné vybavenie
Vrchná hydromasážna zóna(6 hydromasážnych miditrysiek/8 hydromasážnych mikrotrysiek) so smerovo nastaviteľnými tryskami pracujúcimi v kontinuálnom masážnom režime s plynulou reguláciou privzdušňovania,
1 hemoroidnou hydromasážnou mikrotryskou, smerovo nastaviteľnou pracujúcou v kontinuálnom masážnom režime s plynulou reguláciou privzdušňovania,
Spodná hydromasážna zóna(8 hydromasážnych miditrysiek) so smerovo nastaviteľnými tryskami pracujúcimi v kontinuálnom masážnom režime s plynulou reguláciou privzdušňovania, 6 hydromasážnych mikrotrysiek určených k masáži chodidiel so smerovo nastaviteľnými tryskami pracujúcimi v kontinuálnom masážnom režime s plynulou reguláciou privzdušňovania, analógovým teplomerom napúšťanej vody, vybavená systémom zmiešavania teploty vody počas napúšťania a oplachu sprchou, oplachovou sprchou so studenou a teplou vodou, mechanickým preplachom hydromasážneho systému, dvojstupňovými schodíkmi, vyrobená z akrylátu s antibakteriálnymi prísadami.
Doplniteľné vybavenie
- Farba bočných panelov vane voliteľná zo 720 farieb
- Chromatoterapia Koller S10 - bodová so STOP funkciou
- Ozonoterapia
- UV dezinfekcia
- Ohrev vody vo vani 1,5 kW
- Termostatická 3/4´´ napúšťacia batéria
- Alarm
- Elektromagnetický zmäkčovač vody
- Podsvietenie bočných panelov vane teplou bielou farbou
- Kapsulová dezinfekcia + 42 kapsúl (iba pre vane s hydromasážou s preplachom)
- 1 perličková masážna zóna (68 vzduchových otvorov/4 vzduchové trysky) pracujúca v
- kontinuálnom masážnom režime, sušenie masážneho systému, pneumatické spínanie
- Nerezové vzduchové trysky (20 vzduchových otvorov/4 vzduchové trysky)
- Nerezové hydromasážne trysky Medexim (14 midi trysiek/15 mikro trysiek)
- Automatický preplach hydromasážneho systému
- Dvojfunkčný digitálny teplomer napúšťanej vody a vody vo vani
- Automatické napúšťanie vody s možnosťou výberu 2 hladín napúšťania
- Madlo k dvojstupňovým schodíkom vyrobené z nehrdzavejúcej ocele /ZZY0816/
- Ovládací ventil prídavnej alebo saturovanej vody
- Nerezový vtok
- Ovládač ventila z nerezovej ocele /cena za 1 kus/

| Parameter | Hodnota |
|---|---|
| Maximálny objem vane | 184 l |
| Užitočný objem vane | 167 l |
| Napätie | 230 V / 50 Hz / 1~ |
| Výkon | 1,4 kW |
| Príkon (prúd) | 6,4 A |
| Prívod teplej a studenej vody | 2 × 1" |
| Čas napúšťania (pri tlaku 300 kPa, max. otvorené ventily) | 3 min |
| Čas vypúšťania (maximálny objem) | 2,5 min |
| Zmiešavací ventil | 3/4" |
| Ventil teplej a studenej vody | 3/4" |
| Maximálny povolený tlak napúšťanej vody (studená, teplá, minerálna) | 0,7 MPa |
| Minimálny povolený tlak napúšťanej vody (studená, teplá, minerálna) | 0,3 MPa |
| Váha | 100 kg |
| Rozmery – d × š × v | 1550 × 770 × 960–980 mm |
| Rozmery v mieste nástupu – d × š × v | 1550 × 770 × 890–920 mm |
| Maximálna výška vane (vrátane ventilov) | 980 mm |
| Výškovo nastaviteľné nohy vane | áno (4) |
| Ochrana čerpadla pred suchým chodom | áno |
| Ochrana proti prelivu vody | áno |
| Maximálna teplota napúšťanej vody | 60 °C |
