
Vírivý končatinový kúpeľ Aquamanus

Základná charakteristika
Elektronicky pomocou elektronických tlačítok riadená vírivá vaňa určená k hydroterapeutickej masáži horných končatín hydromasážnymi tryskami.

Základné vybavenie
1 hydromasážna zóna (14 hydromasážnych mikro trysiek) so smerovo nastaviteľnými tryskami pracujúcimi v kontinuálnom a kolísavom(sínusoidnom) masážnom režime s elektronicky riadenou intenzitou hydromasáže +/- v kontinuálnom režime hydromasáže a s plynulou reguláciou privzdušňovania a mechanickým preplachom hydromasážneho systému, nastavený 20 min. čas procedúr, dvojfunkčným digitálnym teplomerom napúšťanej vody a vody vo vani, vybavená systémom zmiešavania teploty vody počas napúšťania a oplachu sprchou, oplachovou sprchou so studenou a teplou vodou, odnímateľným podhlavníkom Medexim, vyrobená z akrylátu s antibakteriálnymi prísadami.
Doplniteľné vybavenie
- Vstavaná fóliová klávesnica
- Fóliová klávesnica na vertikálnom stojane
- Elektronický časovač procedúry (1-20 min.)
- Elektronický časovač procedúry (1-30 min.)
- Nerezové hyddromasážne trysky (14 mikrotrysiek)
- Automatický preplach hydromasážneho systému
- Kapsulová dezinfekcia + 42 kapsúl (iba pre vane s hydromasážou s preplachom)
- Termostatická napúšťacia batéria
- Ovládací ventil prídavnej alebo saturovanej vody
- Nerezový vtok
- Ovládač ventila z nerezovej ocele /cena za 1 kus/
- Chromatoterapia Koller S10 - bodová so STOP funkciou
- UV dezinfekcia
- Voliteľná farba korpusu vane: modrá, tyrkysová, zelená, hrášková zelená
- Farba bočných panelov vane voliteľná zo 720 farieb
- Alarm
- Elektromagnetický zmäkčovač vody
- Automatické napúšťanie vody
- Stolička Z 367 CLINE s nastaviteľnou výškou sedáka
- Kruh pre nohy na stoličku Z 367 CLINE

| Parameter | Hodnota |
|---|---|
| Maximálny objem vane | 30 l |
| Užitočný objem vane | 25 l |
| Napätie | 230 V / 50 Hz / 1~ |
| Výkon | 0,7 kW |
| Príkon (prúd) | 3,2 A |
| Prívod teplej a studenej vody | 2 × 3/4" |
| Čas napúšťania (pri tlaku 300 kPa, max. otvorené ventily) | 3 min |
| Čas vypúšťania (maximálny objem) | 2,5 min |
| Zmiešavací ventil | 1/2" |
| Ventil teplej a studenej vody | 1/2" |
| Maximálny povolený tlak napúšťanej vody (studená, teplá, minerálna) | 0,7 MPa |
| Minimálny povolený tlak napúšťanej vody (studená, teplá, minerálna) | 0,3 MPa |
| Váha | 74 kg |
| Rozmery – d × š × v | 695 × 1010 × 1010–1030 mm |
| Maximálna výška vane (vrátane ventilov) | 1030 mm |
| Výškovo nastaviteľné nohy vane | áno (4) |
| Ochrana čerpadla pred suchým chodom | áno |
| Ochrana proti prelivu vody | áno |
| Maximálna teplota napúšťanej vody | 60 °C |














