
AQUADELICIA IX

Základná charakteristika
Wellness vaňa riadená elektronicky pomocou stojanovej fóliovej klávesnice umiestnenej na paneli vane v dosahu obsluhujúceho personálu určená pre hydromasážne procedúry s použitím hydromasážnych a vzduchových trysiek

Základné vybavenie
2 hydromasážne zóny(10 hydromasážnych midi trysiek/40 hydromas. mikro trysiek) z nerezovej ocele pracujúcich v kontinuálnom a pulznom masážnom režime s plynulou reguláciou privzdušňovania, efektom postupnej zónovej masáže v pulznom režime a mechanickým preplachom hydromasážneho systému,
204 vzduchových otvorov/12 vzduchových trysiek pracujúcich v kontinuálnom masážnom režime s manuálnym plynulým ovládaním intenzity perličkovej masáže a automatickým sušením masážneho systému, časovač procedúr 1-30 minút, vybavená dvojfunkčným digitálnym
teplomerom napúšťanej vody a vody vo vani, systémom zmiešavania teploty vody počas napúšťania a oplachu sprchou, oplachovou sprchou so studenou a teplou vodou, centrálnym STOP spínačom, nafukovacím podhlavníkom, vyrobená z akrylátu s antibakteriálnymi prísadami, bez dvojstupňových schodíkov
Voliteľné vybavenie
- Chromatoterapia Koller S30 - bodová so STOP funkciou
- Chromatoterapia Koller D90 - kruhová so STOP funkciou
- 5 zaprogramovaných procedúr /kolísavý režim a elektronické riadenie intenzity +/- nie sú možné/
- Ovládač ventila z nerezovej ocele /cena za 1 kus/
- Farba bočných panelov vane voliteľná zo 720 farieb
- Ovládací ventil prídavnej alebo saturovanej vody
- Aromaterapia
- Ozonoterapia
- UV dezinfekcia
- Alarm
- Elektromagnetický zmäkčovač vody
- Kapsulová dezinfekcia + 42 kapsúl (iba pre vane s hydromasážou s preplachom)
- Podsvietenie bočných panelov vane teplou bielou farbou
- RGB podsvietenie bočných panelov vane s diaľkovým ovládaním
- Dvojpolohová opierka nôh z nehrdzavejúcej ocele /VYY0604/
- Ohrev vody vo vani 3 kW
- Akustická indikácia dosiahnutia optimálnej úrovne vody počas napúšťania
- Dvojstupňový schodík Wellness /ZZY0722/
- Madlo k dvojstupňovým schodíkom vyrobené z nehrdzavejúcej ocele /ZZY0816/
- Magic masážny systém s efektom šampan-kombinácia vodnej a perličkovej masáže v jednej tryske
- (14 plastových trysiek s 238 otvormi pozostávajúcimi zo 126 vodných a 112 vzduchových otvorov)
- Magic masážny systém s efektom šampan - 14 trysiek z nerezovej ocele (238/126/112)
- Kolísavý(sínusoidný) režim hydromasáže a
- elektronické riadenie intenzity hydromasáže +/- v kontinuálnom režime
- Prídavná perličková masáž SILENT(+50 vzduch. otvorov/10 vzduch. trysiek) s elektronickou reguláciou
- Tryska TurboJET /iba vo výbave bez masážnej hadice/
- Automatický preplach hydromasážneho systému
- Nerezové hydromasážne trysky Medexim (40 hydromasážnych mikrotrysiek/10 hydro. midi trysiek)
- Nerezové vzduchové trysky Medexim (70 vzduchových otvorov/14 vzduchových trysiek)
- Termostatická batéria napúšťania /v cene je automatické napúšťanie/
- Automatické napúšťanie vody
- Procedúru riadiace membránové tlačítka v dosahu klienta na bočnej stene vane/bez tlačítok na pulte/
- Odnímateľná masážna hadica s ručnou masážnou tryskou(bez privzdušňovania) vrátane čerpadla
- a tlakomera /Trysku TurboJET nie je možné inštalovať/Jednostupňový schodík Wellness /ZZY0515/

| Parameter | Hodnota |
|---|---|
| Maximálny objem vane | 385 l |
| Užitočný objem vane | 305 l |
| Napätie | 230 V / 50 Hz / 1~ |
| Výkon | 1,9 kW |
| Príkon (prúd) | 9,7 A |
| Prívod teplej a studenej vody | 2 × 1" |
| Čas napúšťania (pri tlaku 300 kPa, max. otvorené ventily) | 5 min |
| Čas vypúšťania (maximálny objem) | 4 min |
| Zmiešavací ventil | 1" |
| Ventil teplej a studenej vody | 1" |
| Maximálny povolený tlak napúšťanej vody (studená, teplá, minerálna) | 0,7 MPa |
| Minimálny povolený tlak napúšťanej vody (studená, teplá, minerálna) | 0,3 MPa |
| Maximálna teplota napúšťanej vody | 60 °C |
| Tlak vody v ručnej masážnej tryske (priemer trysky 9 mm) | 0,05–0,4 MPa (± 10 %) |
| Váha | 200 kg |
| Rozmery – d × š × v | 2150 × 980 × 975–995 mm |
| Rozmery v mieste nástupu – d × š × v | 2150 × 980 × 865–895 mm |
| Maximálna výška vane (vrátane ventilov) | 995 mm |
| Ochrana proti prelivu vody z vane | áno |
| Výškovo nastaviteľné nohy vane | áno |
| Ochrana čerpadla pred suchým chodom | áno |
| Ergonomické oporné madlá uľahčujúce vstup do vane | áno |














