
AQUADELICIA Mini III L

Základná charakteristika
Elektronicky pomocou elektronických tlačítok ovládaná vaňa určená pre vodoliečebné procedúry aplikované použitím masáže pomocou hydromasážnych a vzduchových trysiek

Základné vybavenie
1 hydromasážna zóna (30 hydromasážnych mikro trysiek) so smerovo nastaviteľnými tryskami pracujúcimi v kontinuálnom a pulznom masážnom režime s plynulou reguláciou privzdušňovania a mechanickým preplachom hydromasážneho systému,
1 zóna perličkovej masáže (170 vzduchových otvorov/10 vzduchových trysiek) pracujúca v kontinuálnommasážnom režime s plynulým ovládaním intenzity perličkovej masáže, automatickým sušením perličkového systému, nastaveným 20 min. časom procedúr, dvojfunkčným digitálnym teplomerom napúšťanej vody a vody vo vani, vybavená systémom zmiešavania teploty vody počas napúšťania a oplachu sprchou, oplachovou sprchou so studenou a teplou vodou, odnímateľným podhlavníkom Medexim, vyrobená z akrylátu s antibakteriálnymi prísadami
Doplniteľné vybavenie
- Elektronický časovač procedúry (1-20 min.)
- Elektronický časovač procedúry (1-30 min.)
- Odnímateľná masážna hadica s ručnou masážnou tryskou(bez privzdušňovania) vrátane čerpadla
- Automatické napúšťanie vody
- Ovládací ventil prídavnej alebo saturovanej vody
- Nerezový vtok
- Ovládač ventila z nerezovej ocele /cena za 1 kus/
- Jednostupňový schodík /ZZY0515/
- Dvojpolohová opierka nôh z nehrdzavejúcej ocele /VYY0604/
- Chromatoterapia Koller S10 - bodová so STOP funkciou
- Chromatoterapia Koller S30 - bodová so STOP funkciou
- Chromatoterapia Koller D90 - kruhová so STOP funkciou
- Aromaterapia
- Ozonoterapia
- UV dezinfekcia
- Ohrev vody vo vani 1,5 kW
- Voliteľná farba korpusu vane: modrá, tyrkysová, zelená, hrášková zelená
- Farba bočných panelov vane voliteľná zo 720 farieb
- Alarm
- Elektromagnetický zmäkčovač vody
- Podsvietenie bočných panelov vane teplou bielou farbou
- Kapsulová dezinfekcia + 42 kapsúl (iba pre vane s hydromasážou s preplachom)
- Akustická indikácia dosiahnutia optimálnej úrovne vody počas napúšťania
- Aquadelicia MINI s korpusom vane Aquadelicia IX /AQUADELICIA IX iba v bielej farbe/
- vrátane výkonnejšieho čerpadla, bez elektronickej regulácie intenzity hydromasáže
- Magic masážny systém s efektom šampan-kombinácia vodnej a perličkovej masáže v jednej tryske
- (14 plastových trysiek s 238 otvormi pozostávajúcimi zo 126 vodných a 112 vzduchových otvorov)
- Magic masážny systém s efektom šampan - 14 trysiek z nerezovej ocele (238/126/112)
- Nerezové hydromasážne trysky Medexim (30 mikro trysiek)
- 2 hydromasážne zóny (4 hydromasážne midi trysky a 26 hydromasážnych mikrotrysiek)
- materiál trysiek plast, riadené elektronickými tlačítkami
- 2 hydromasážne zóny (4 hydromasážne midi trysky a 26 hydromasážnych mikrotrysiek)
- materiál trysiek nerezová oceľ, riadené fóliovou klávesnicou
- Kolísavý(sínusoidný) režim hydromasáže a
- elektronické riadenie intenzity hydromasáže +/- v kontinuálnom režime
- 5 zaprogramovaných procedúr /kolísavý režim a elektronické riadenie intenzity +/- nie sú možné/
- Vstavaná fóliová klávesnica
- Fóliová klávesnica na vertikálnom stojane
- Nerezové vzduchové trysky (70 vzduchových otvorov/14 vzduchových trysiek)
- 70 drilled air nozzles /without 170 air massage nozzles/10 air massage jets/
- TURBO režim hydromasáže
- Automatický preplach hydromasážneho systému

| Parameter | Hodnota |
|---|---|
| Maximálny objem vane | 270 l |
| Užitočný objem vane | 200 l |
| Napätie | 230 V / 50 Hz / 1~ |
| Výkon | 1,5 kW |
| Príkon (prúd) | 8,1 A |
| Prívod teplej a studenej vody | 2 × 1" |
| Čas napúšťania (pri tlaku 300 kPa, max. otvorené ventily) | 4 min |
| Čas vypúšťania (maximálny objem) | 3 min |
| Zmiešavací ventil | 1" |
| Ventil teplej a studenej vody | 1" |
| Vstavaný prívod prídavnej alebo nasýtenej vody | 1" |
| Priemer zakončenia prívodu stlačeného vzduchu | 6 mm |
| Maximálny povolený tlak napúšťanej vody (studená, teplá, minerálna) | 0,7 MPa |
| Minimálny povolený tlak napúšťanej vody (studená, teplá, minerálna) | 0,3 MPa |
| Maximálna teplota napúšťanej vody | 60 °C |
| Váha | 147 kg |
| Rozmery – d × š × v | 2185 × 800 × 885–905 mm |
| Rozmery v mieste nástupu – d × š × v | 2185 × 800 × 780–800 mm |
| Maximálna výška vane (vrátane ventilov) | 905 mm |
| Ochrana proti prelivu vody | áno |
| Výškovo nastaviteľné nohy vane | áno |
| Ergonomické oporné madlá uľahčujúce vstup do vane | áno |
| Ochrana čerpadla pred suchým chodom | áno |














