
AQUADELICIA V
Základná charakteristika
Hydromasážna vaňa určená pre podvodnú masáž pomocou masážnej hadice s ručnou masážnou tryskou, zónovú masáž pomocou hydromasážnych trysiek a zónovú masáž pomocou vzduchových trysiek

Základné vybavenie
Ručná masážna tryska na masážnej hadici s kontinuálnou reguláciou tlaku a privzdušňovania v ručnej masážnej tryske,vybavená tlakomerom
3 nezávisle riadené hydromasážne zóny(10 hydromasážnych midi trysiek/22 mikro trysiek) so smerovo nastaviteľnými tryskami pracujúcimi v kontinuálnom masážnom režime s plynulou reguláciou privzdušňovania a mechanickým preplachom hydromasážneho systému
4 zóny perličkovej masáže (408 vzduchových otvorov/24 vzduchových trysiek) pracujúce v kontinuálnom masážnom režime s plynulým ovládaním intenzity perličkovej masáže pre každú zónu samostatne, vybavená systémom zmiešavania teploty vody počas napúšťania a oplachu sprchou, analógovým teplomerom napúšťanej vody, oplachovou sprchou so studenou a teplou vodou, dvojstupňovými schodíkmi, odnímateľným podhlavníkom Medexim, nafukovacím podhlavníkom, vyrobená z akrylátu s antibakteriálnymi prísadami
Doplniteľné vybavenie
- Automatické napúšťanie vody
- Chromatoterapia Koller S30 - bodová
- Chromatoterapia Koller D90 - kruhový tvar
- Ohrev vody vo vani 3 kW
- Aromaterapia
- Ozonoterapia
- UV dezinfekcia
- Alarm
- Elektromagnetický zmäkčovač vody
- Podsvietenie bočných panelov vane teplou bielou farbou
- Akustická indikácia dosiahnutia optimálnej úrovne vody počas napúšťania
- Nerezové vzduchové trysky Medexim (250 vzduchových otvorov/50 vzduchových trysiek
- Automatický preplach hydromasážneho systému
- Kapsulová dezinfekcia + 42 kapsúl (iba pre vane s hydromasážou s preplachom)
- TURBO režim hydromasáže
- Ovládací ventil prídavnej alebo saturovanej vody
- Rýchlospojka odnímateľnej hadice s ručnou masážnou tryskou (bez privzdušňovania)
- Nerezový vtok
- Ovládač ventila z nerezovej ocele /cena za 1 kus/
- Voliteľná farba korpusu vane: modrá, tyrkysová, zelená, hrášková zelená
- Farba bočných panelov vane voliteľná zo 720 farieb
- Madlo k dvojstupňovým schodíkom vyrobené z nehrdzavejúcej ocele /ZZY0816/
- Dvojpolohová opierka nôh z nehrdzavejúcej ocele /VYY0604/
- Nerezové hydromasážne trysky Medexim (10 midi trysiek, 22 mikro trysiek)
| Parameter | Hodnota |
|---|---|
| Maximálny objem vane | 460 l |
| Užitočný objem vane | 350 l |
| Napätie | 400 V / 50 Hz / 1~ |
| Výkon | 4 kW |
| Príkon (prúd) | 23,9 A |
| Prívod teplej a studenej vody | 2 × 1" |
| Čas napúšťania (pri tlaku 300 kPa, max. otvorené ventily) | 6 min |
| Čas vypúšťania (maximálny objem) | 5 min |
| Zmiešavací ventil | 1" |
| Ventil teplej a studenej vody | 1" |
| Maximálny povolený tlak napúšťanej vody (studená, teplá, minerálna) | 0,7 MPa |
| Minimálny povolený tlak napúšťanej vody (studená, teplá, minerálna) | 0,3 MPa |
| Maximálna teplota napúšťanej vody | 60 °C |
| Tlak vody v ručnej masážnej tryske (priemer trysky 9 mm) | 0,05–0,4 MPa (± 10 %) |
| Váha | 234 kg |
| Rozmery – d × š × v | 2465 × 990 × 1030–1050 mm |
| Rozmery v mieste nástupu – d × š × v | 2465 × 990 × 910–930 mm |
| Maximálna výška vane (vrátane ventilov) | 1050 mm |
| Výškovo nastaviteľné nohy vane | áno |
| Ochrana čerpadla pred suchým chodom | áno |














