
AQUADELICIA IА

Základná charakteristika
Balneologická vaňa určená pre procedúry aplikované s použitím perličkovej vzduchovej masáže

Základnévybavenie
204 vzduchových otvorov/12 vzduchových trysiek pracujúcich v kontinuálnom masážnom režime s manuálnou reguláciou intenzity perličkovej masáže, vybavená systémom zmiešavania teploty vody počas napúšťania a oplachu sprchou, analógovým teplomerom napúšťanej vody, ventilom prídavnej alebo saturovanej vody, oplachovou sprchou so studenou a teplou vodou, dvojstupňovými schodíkmi, odnímateľným podhlavníkom Medexim, nafukovacím podhlavníkom, vyrobená z akrylátu s antibakteriálnymi prísadami.
Doplnkové vybavenie
- 150 vzduchových otvorov/30 vzduchových masážnych trysiek z nerezovej oceli
- Automatické napúšťanie vody
- Chromatoterapia Koller S30 - bodová
- Chromatoterapia Koller D90 - kruhový tvar
- Vtok z nerezovej ocele
- Ovládač ventila z nerezovej ocele /cena za 1 kus/
- Voliteľná farba korpusu vane: modrá, tyrkysová, zelená, hrášková zelená
- Farba bočných panelov vane voliteľná zo 720 farieb
- Madlo k dvojstupňovým schodíkom vyrobené z nerezovej ocele
- Dvojpolohová opierka nôh
- Ozonoterapia
- Alarm
- Elektromagnetický zmäkčovač vody
- Podsvietenie bočných panelov vane teplou bielou farbou
- Akustická indikácia dosiahnutia optimálnej úrovne vody počas napúšťania

| Parameter | Hodnota |
|---|---|
| Maximálny objem vane | 460 l |
| Užitočný objem vane | 350 l |
| Napätie | 230 V / 50 Hz / 1~ |
| Výkon | 0,4 kW |
| Príkon (prúd) | 3,1 A |
| Prívod teplej a studenej vody | 2 × 1" |
| Čas napúšťania (pri tlaku 300 kPa, max. otvorené ventily) | 6 min |
| Čas vypúšťania (maximálny objem) | 5 min |
| Zmiešavací ventil | 1" |
| Ventil teplej a studenej vody | 1" |
| Ovládací ventil prídavnej alebo saturovanej vody | 1" |
| Maximálny povolený tlak napúšťanej vody (studená, teplá, minerálna) | 0,7 MPa |
| Minimálny povolený tlak napúšťanej vody (studená, teplá, minerálna) | 0,3 MPa |
| Maximálna teplota napúšťanej vody | 60 °C |
| Váha | 159 kg |
| Rozmery – d × š × v | 2465 × 990 × 1030–1050 mm |
| Rozmery v mieste nástupu – d × š × v | 2465 × 990 × 910–930 mm |
| Maximálna výška vane (vrátane ventilov) | 1050 mm |
| Výškovo nastaviteľné nohy vane | áno |














