
Aquapedis II

Základná charakteristika
Galvanická 4 komorová končatinová vaňa určená k procedúram využívajúcim rôzne druhy elektrických prúdov vo vodnom prostredí.

Základné vybavenie
Galvanická 4-komorová končatinová elektronicky pomocou fóliovej klávesnice riadená vaňa určená pre elektroliečbu vo vodnom prostredí využívajúca rôzne druhy liečebných prúdov:
Galvanický,
- Träbertov analgetický,
- Träbert spazmolytický,
- Galvanický komutovaný,
- 4 x Sínus (vrátane 1 komut.)
- 4 x trojuholníkový(vrátane 1 komutovaný),
- 4x pílový(vrátane 1 komutovaný),
- 4 x Faradayov(vrátane 1 komutovaný),
- Modulovaný 0,5 Hz,
- Modulovaný 0,5 Hz komutovaný,
- Modulovaný 2 Hz,
- Modulovaný 2 Hz komutovaný,
systémom zmiešavania teploty vody počas napúšťania a oplachu sprchou,
oplachovou STOP sprchou so studenou a teplou vodou,
digitálny časovač procedúr 1-30 min.,
dvojfunkčný digitálny teplomer napúšťanej vody a vody vo vani,
materiál laminát bielej farby
Doplniteľné vybavenie
- 2x12 vŕtaných vzduchových trysiek vo vaničkách pre ruky
- Farba bočných panelov vane voliteľná zo 720 farieb
- Farba korpusa vane voliteľná zo 720 farieb
- Elektromagnetický zmäkčovač vody
- Alarm
- Stolička Z 364 s nastaviteľnou výškou sedáka
- Kruh pre nohy na stoličku Z 364

| Parameter | Hodnota |
|---|---|
| Napájanie | 230 V / 50 Hz / 1~ |
| Rozmery – d × š × v | 1465 × 945 × 1020–1040 mm |
| Výškovo nastaviteľná stolička | áno |
| Užitočný objem spodných vaničiek | 2 × 20 l |
| Užitočný objem hornej vaničky | 12 l |
| Užitočný objem spolu | 64 l |
| Maximálny objem spodných vaničiek | 2 × 34 l |
| Maximálny objem hornej vaničky | 17 l |
| Maximálny objem spolu | 102 l |
| Hmotnosť | 78 kg |
| Priemer odpadového potrubia | 50 / 100 mm |
| Prívod studenej a teplej vody | 3/4" |
| Čas napúšťania | 2,3 min |
| Čas vypúšťania | 2 min |



